Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że na hulajnodze mogą nauczyć się jeździć nawet dwuletnie dzieci. Z drugiej strony, dobrze jest zakupić model, który wcześniej może być mini rowerkiem – na tego typu sprzęcie może poruszać się nawet roczne dziecko, oczywiście w asyście rodziców. Optymalnym wyborem będzie hulajnoga Scoot and Ride Lemon, która może być także małym rowerkiem dla naszej pociechy. 

Najczęściej wybierane hulajnogi

Nie jest tajemnicą, że Scoot and Ride Lemon to jedna z najczęściej wybieranych hulajnóg dla małych dzieci. Na początek jest ona rowerkiem – posiada siodełko oraz kierownicę. Porusza się na trzech kółkach, dzięki czemu dzieciom o wiele łatwiej jest złapać równowagę. Z czasem Scoot and Ride Lemon zmienia się w prawdziwą hulajnogę – wystarczy rozmontować siodełko, a maluch może poruszać się już nie na siedząca, a na stojąco. Warto mieć na uwadze, że Scoot and Ride Lemon służy dzieciom jako rowerek do mniej więcej drugiego roku życia, choć czasami nieco dłużej. W momencie, gdy dziecko „przesiądzie się” na hulajnogę, będzie mogło korzystać z urządzenia Scoot and Ride Lemon jeszcze przez kolejnych kilka lat. Dlaczego Scoot and Ride Lemon to jedna z najczęściej wybieranych hulajnóg? Przede wszystkim ze względu na jakość wykonania, która sprawia, że podróżowanie hulajnogą staje się o wiele prostsze i przyjemniejsze, co jest niezmiernie istotne w przypadku maluszków. Ponadto, hulajnoga Scoot and Ride Lemon jest w pełni bezpiecznym sprzętem, z którego obsługą poradzą sobie nawet małe dzieci. Oczywiście, dla bezpieczeństwa jazda na hulajnodze bądź na rowerku musi odbywać się w kasku, każdorazowo pod opieką rodziców. 

Kiedy kupić Scoot and Ride Lemon?

Zakupu Scoot and Ride Lemon można dokonać już przed pierwszymi urodzinami dziecka. Najczęściej hulajnoga Scoot and Ride Lemon stanowi prezent na roczek, choć niektóre dzieci dobrze radzą sobie z jazdą na mini rowerku nieco wcześniej, w zależności od ich poczucia stabilności oraz równowagi. Co istotne, hulajnogę Scoot and Ride Lemon można zakupić również w późniejszym okresie rozwoju dziecka. Doskonale sprawdzi się ona jako prezent dla dwulatka, który wciąż może jeszcze korzystać z rowerka. Jazda na hulajnodze jest w pełni bezpieczna, jeśli oczywiście dopilnujemy, aby dziecko zawsze miało na sobie kask. Warto pamiętać, że producent stawia przede wszystkim na wysoką jakość wykonania, co sprawia, że produkt Scoot and Ride Lemon jest niemalże nieawaryjny. Dziecko może więc przemierzać z jego pomocą zarówno bliższe, jak i dalsze trasy.